مدیر سئو و بهینه سازی سایت

روش های اصولی و درست از سئو سایت

مدیر سئو و بهینه سازی سایت

روش های اصولی و درست از سئو سایت

مدیر سئو و بهینه سازی سایت

شاید به شما هم وعده داده باشند که در عرض یکماه به رتبه و صفحه اول گوگل می رسید؟ آیا می دانستید که این دسته از سئوکاران، از روش های کلاه سیاه سئو استفاده می کنند؟ آیا می دانستید که تکنیک های کلاه سیاه سئو مانند لینک ها و متنون پنهان، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و ... بسیار خطرناک هستند! بهترین روش استفاهد از کمک های یک مشاوره حرفه ای سئو و خدمات سئو قابل اعتماد است. برای این کار بهتر است که بر روی این لینک کلیک کنید تا با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۹ ثبت شده است

محتوای گرفته شده یا این که Scraped content

بسیاری از اشخاص تصور می نمایند که ارتقاء تعداد و حجم صفحه ها بر روی سایتشان یک راهکار بلند بازه زمانی عالی است . به همین بهانه بعضی از وبمستران فارغ از اعتنا به مدل و دارای ارتباط بودن محتوای وب سایت های دارای اعتبار دیگر , از محتوای آنان جهت ارتقاء تعداد صفحه ها تارنما خودشان به کارگیری می نمایند .

 

 محتوایی که به صورت خالص از تارنما های دیگر چه بسا از منابع باکیفیت باکیفیت گرفته شده باشد , هیچ ارزشی افزوده ای را برای بازدیدکنندگان وبسایت شما نسبت به وب سایت اساسی ندارد مگر این‌که سرویس ها کاربردی و یا این که محتوایی که خودتان ایجاد نموده اید را به سایتتان بیش تر فرمایید . به کارگیری از محتوای تارنما های دیگر ممکن است سبب نقض مقررات اسکن رایت شود و صاحب محتوا قادر است خواهش حذف ورقه , صفحه ها و چه بسا کل وبسایت خاطی از ایندکس گوگل را برای گوگل ارسال نماید .

https://ismaeilsahab.ir/scraped-content/

ارزشش را داراست که برای ساخت محتوای تازه و غیر تکراری که تارنما شمارا با سایرافراد متفاوتی نماید زمان صرف فرمائید . این عمل سبب ساز رجوع بازدیدکنندگان به تارنما شما می شود و همینطور نتیجه ها موثر بیشتری برای کاربرانی که در گوگل کاوش می نمایند آماده می نماید .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۹ ، ۱۴:۳۲
پریناز فراهانی

سئو وب سایت چه میباشد و سئوکار ماهر چه کسی است ؟

مدیر سئو و بهینه سازی سایت در انگلسی seo متن می شود و مخفف Search Engine Optimization است و اصطلاحا در لهجه پارسی باصرفه سازی وب سایت برای موتور های کاوش مانند google . com یا این که yahoo . com یا این که msn . com و bing . com میباشد و در‌صورتی‌که بخواهیم تعریف دیگر و با جزییات بیشتر سئو سایت ( SEO ) را شرح دهیم بدین گزاره میرسیم که سئو وب سایت در معنای تصحیح چندین ضوابط مدیر وب سایت است که به خواسته هرچه خوب تر شدن وبسایت برای مخاطب و خزنده های موتورهای جستجو می‌باشد به گونه ای که نیز مخاطب و خواننده ی مقاله لذت برنده شود و راضی باشد و نیز خزنده های گوگل و بقیه موتورهای کاوش براحتی بتواند مقاله شما‌را بخواند و تگ ها و کیوردها و دیسکریپشن و تیتر را در حاصل ثبت نماید و به نوعی نباید سعی بر فریب این خزنده ها بر آییم که سبب ساز به بلاک شدن و اسپم شدن تارنما خواهد شد .

seo-specialist

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۹ ، ۱۸:۴۴
پریناز فراهانی